جراحی بینی در بانوان

جراحی بینی در بانوان

برعکس آقایان ، بینی فانتزی یا عروسکی برای بیشتر بانوان مناسب است و به صورت آنها جذابیت خاصی می بخشد. سر بالا بودن و کوچک بودن بینی از ویژگی های بینی عروسکی به شمار می رود، که باعث زیبایی چهره  بانوان  می شود. جراحی بینی در بانوان از جمله جراحی های زیبایی به شمار می رود که اکثر خانم ها تمایل به انجام آن دارند.

جراحی بینی در بانوان از سن 16 سال به بعد بلامانع است. زیرا در این سن رشد استخوان های بینی به تکامل خود رسیده اند و مثل قبل تغییرات زیادی در آن احساس نخواهد شد. دست جراح برای اعمال تغییرات روی بینی بارز تر است.

برای اینکه از جراحی بینی در بانوان برای بینی های فانتزی نتیجه مطلوب حاصل شود، نکات ذیل را  نادیده نگیرید :

  • اگر بانوان دارای بینی از نوع گوشتی باشند نمی توانند تحت جراحی بینی فانتزی یا عروسکی قرار بگیرند. زیرا بینی های نوع گوشتی، المان های لازم برای عمل بینی فانتزی را نخواهند داشت. بنابراین جراح به این موضوع توجه خواهد کرد و با مشورت با بیمار نظر او را تغییر خواهد داد.
  • متقاضیان جراحی بینی بایست با دید منطقی نسبت به عمل بینی تصمیم به جراحی زیبایی بینی بگیرند. الگو برداری از عکس بازیگران و هنرپیشه ها و کسانی که بینی آنها مورد رضایت شماست، کاردرستی نیست. عکاسان و آرایشگران با تکنیک های مخصوص خودشان می توانند در تغییراتی که روی عکس ممکن است ایجاد شود، موثرباشند.

جراحی بینی در بانوان تحت تاثیر چه عواملی قرار می گیرند؟

عوامل موثر و هم چنین محدودیت ها در جراحی بینی در بانوان ، مواردی هستند که جراح بینی در کار خود حتما لحاظ می نماید، زیرا در نتیجه کار او بی تاثیر نخواهد بود. این محدودیت ها  عبارتند از: ضخامت و نوع جنس پوست بیمار، میزان مقاوم بودن غضروف های بینی ، سن و دیگر موارد.

متخصصین و جراحان زیبایی نقش بسیار مهمی را در رضایت بخشی بیمار ایفا می کنند. بنابراین قبل از جراحی به انتخاب جراح توجه ویژه نمائید. البته در انتخاب جراح به این نکته دقت کنید که انتظارات شما از عمل بایست معقول و منطقی باشد.

 

دکترآخوندی نسب – بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی ( لیپوماتیک – پیکرتراشی – جراحی بینی – بلفاروپلاستی )

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button