هزینه عمل بینی

هزینه جراحی بینی یک از مهمترین سوالات رایج افرادیست که تصمیم به عمل رینوپلاستی دارند. اگر شما هم قصد جراحی بینی دارید ولی اطلاعاتی مربوط به قیمت‌ های این عمل ندارید، این مقاله به شما کمک می ‌کند. پس تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.
عمل بینی امروزه یکی از پر تکرار ترین و محبوب ‌ترین عمل ‌های زیبایی در ایران است که نوسان قیمتی زیادی را به همراه دارد. از طرفی تکنیک و روش‌ هایی که هر پزشک اتخاذ می‌ کند متفاوت است. بسته به نوع گوشتی یا استخوانی بودن بینی، قیمت عمل نیز ممکن است تفاوت‌ هایی را ایجاد کند.

هزینه عمل بینی چقدر است ؟

دغدغه‌ های زیادی درمورد عمل پرطرفدار جراحی زیبایی بینی وجود دارد که یکی از این موارد مربوط به هزینه‌ عمل بینی می ‌شود. هزینه جراحی بینی با توجه به شرایط مختلفی تعیین می ‌گردد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه بیشتر به جزئیات عمل اثرگذار بر روی هزینه عمل بینی خواهیم پرداخت.

هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی چه مواردی را شامل می‌ شود ؟

  1. مشاوره با پزشک
  2. آزمایشات لازم
  3. تصویربرداری قبل از عمل
  4. سی‌تی اسکن
  5. دستمزد جراح پلاستیک
  6. متخصص بیهوشی
  7. هزینه کلینیک یا بیمارستان
  8. داروها و تعویض چسب
  9. معاینات بعد از عمل توسط پزشک زیبایی

هزینه انواع عمل بینی

هزینه عمل بینی استخوانی

عوامل زیادی در تعیین هزینه عمل جراحی بینی اثر گذارند. این موارد شامل اقداماتی که نیاز است پزشک در جراحی خود اعمال کند می ‌شود. برای مثال نوع سختی پوست و غضروف بینی از جمله فاکتور هایی هستند که در تعیین هزینه عمل رینوپلاستی تاثیر دارند. اما بطور کلی بسته به شرایط و میزان مهارت پزشک، هزینه جراحی بینی استخوانی ممکن است به چندین میلیون برسد.

هزینه عمل بینی گوشتی

عمل بینی‌ های گوشتی بخاطر داشتن پوست ضخیم ‌تر و غضروف ‌های ضعیف و نازک ‌تر به نسبت با چالش ‌های بیشتری انجام می ‌شود. به همین علت ریسک برگشت بینی‌ های گوشتی نیز بسیار بیشتر از بینی‌ های استخوانی می ‌باشد. با توجه به این موضوع هزینه‌ های مربوط به عمل بینی گوشتی ممکن است تفاوت‌ هایی با بین استخوانی ایجاد کرده و نسبتا بیشتر باشد.

هزینه جراحی ترمیمی

طیف جراحی بینی ترمیمی بسیار گسترده است. اگر عمل محدود به تزریق ژل یا مایع باشد، ممکن است ترمیم بصورت سرپایی، بدون بیهوشی و در کم ترین زمان ممکن اتفاق بیوفتد. در این صورت هزینه از 100 تا چند صد هزار تومان متغیر است. اما اگر جراحی ترمیمی بطور کامل انجام شود، معمولا قیمت‌ ها از 10 میلیون تومان شروع می ‌شود.

هزینه عمل زیبایی با لیزر

بر طبق گفته‌ سازمان غذا و دارو، جراحی بینی با لیزر، یک عمل غیر جراحی قلمداد می ‌شود. گفتنی است که این عمل تحت پوشش بیمه‌ ها قرار نمی ‌گیرد. شما می‌ توانید هزینه مربوط به این عمل را مستقیما از پزشک خود بپرسید.

قیمت جراحی انحراف بینی

بسیاری از مراجعانی که قصد جراحی بینی‌ دارند، با مشکلات تنفسی مربوط به انحراف بینی مواجهند. هر چقدر میزان انحراف بینی بیشتر باشد، چالش های مربوط به عمل بیشتر است. بنابراین میزان حساسیت انجام عمل انحراف بینی، تعیین کننده قیمت آن است.

قیمت عمل بینی فانتزی

فرم‌ های فانتزی و نیمه فانتزی محبوبیت بیشتری میان متقاضیان دارد به همین دلیل بسیاری از زیبا جویان تقاضای این نوع بینی را از پزشک خود دارند. هزینه‌ های مربوط به این جراحی تحت تاثیر مواردی ست که پیش ‌تر ذکر کردیم. بنابراین لازم است قبل از عمل، حتما آن ‌ها را مورد بررسی کامل قرار دهید.

هزینه جراحی و پرداخت از طریق بیمه

بر اساس نوع مشکلات مربوط به بینی، اعم از انحراف تیغه یا مشکلات تنفسی، ممکن است بیمه قسمتی از هزینه یا تمام آن را تحت پوشش قرار دهد. بنابراین بهتر است قبل از انجام عمل رینوپلاستی ، هماهنگی ‌های بیشتر را با شرکت بیمه خود انجام داده و در صورت نیاز تایید های لازم را قبل از عمل کسب کنید.

هزینه جراحی بینی با توجه به شرایط اقساطی

گاها متقاضیان به دلیل بالا بودن هزینه‌ های مربوط به عمل جراحی بینی، به فکر شرایط پرداخت به صورت اقساط می ‌افتند. شرایط پرداخت به صورت اقساطی بستگی به کلینیک موردنظر زیباجو دارد. درصورت فراهم بودن شرایط بخشی از هزینه ‌های مربوط به عمل بعد از اتمام روند درمانی، پرداخت می ‌شود.

 

هزینه انواع جراحی بینی

چرا بعد از عمل بینی هزینه مازاد خارج از توافق از بیمار گرفته می ‌شود ؟

گاهی اوقات در صورت نیاز، پزشک جراح پلاستیک، برای بزرگ کردن بینی یا ایجاد تغییرات خاص و چشمگیر، از پیوند بافت و غضروف استفاده می ‌کند. به سبب زمانبر بودن این فرایند برای پزشک جراح، بیمار ملزم به پرداخت هزینه ‌های اضافه ‌تر خواهد بود.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button